Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΦΙΔΗΣ (www.kifidis-orthopedics.gr) για τις ανάγκες της εταιρίας θα επιλέξει τον κατάλληλο-η

Εκπρόσωπο Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης

με έδρα την Αθήνα (Λεωφ. Συγγρού).

Κωδικός: SΑ15421-1

Λίγα λόγια για το Group:

Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΦΙΔΗΣ δραστηριοποιείται στον ιατρικό τομέα με 24 διαφορετικά division και είναι από τις πιο αναπτυσσόμενες εταιρίες στην ελληνική αγορά. Κάθε στέλεχος που προσλαμβάνεται επιδιώκουμε να είναι εξελισσόμενο, καθώς οι ανάγκες μεγαλώνουν, προκειμένου να μπορεί να μετακινηθεί εντός της εταιρίας σε διαφορετικά τμήματα.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Είναι υπεύθυνος-η για τη διαχείριση πελατών των εισερχόμενων κλήσεων
  • Κατανόηση αναγκών πελάτη και συμβουλευτική διαχείριση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΤΕΙ Λογιστικής ή άλλο είναι επιθυμητό
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή)
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων και εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή η γνώση του ERP/CRM
  • Επικοινωνία, ομαδικότητα, οργάνωση, διαχείριση χρόνου, δυνατότητα ανταπόκρισης σε απαιτητικές συνθήκες πίεσης χρόνου

Παροχές:

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Bonus απόδοσης και ποσοστά επί των πωλήσεων

Μπορείτε να μας στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση: cv@kifidis-orthopedics.gr