![Χαρτοβάμβακας ALFA-SOFT με 55% λευκότητα 5Kg, 1Kg, 300gr Χαρτοβάμβακας ALFA-SOFT με 55% λευκότητα 5Kg, 1Kg, 300gr](https://kifidis-orthopedics.gr/image/cache/catalog/products/202008/alfasoft-900x900_0-120x120.jpg)
![Χαρτοβάμβακας ALFA-SOFT με 55% λευκότητα 5Kg, 1Kg, 300gr Χαρτοβάμβακας ALFA-SOFT με 55% λευκότητα 5Kg, 1Kg, 300gr](https://kifidis-orthopedics.gr/image/cache/catalog/products/202008/alfasoft-900x900-120x120.jpg)
- Βασικός κωδικός προϊόντος: 122860
- Εμπορικός κωδικός: 0523.106.303.A/S
Χαρτοβάμβακας λευκός, υπέρ απορροφητικός, κατασκευασμένος από ανακυκλωμένο πολτό. Είναι απαλός και ανθεκτικός στην χρήση, σε επάλληλα φύλλα διαστάσεων περίπου 40cm x 60cm . Κατά την χρήση τoυ δεν αφήνει υπολείμματα και δεν ερεθίζει το δέρμα.
Διατίθεται σε συσκευασία:
- 300gr
- 1kg
- 5kg
- διπλωμένος 5kg
Κατάλληλος για εξετάσεις σε κλινικές & νοσοκομεία, ιατρικούς χώρους κ.α