Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΦΙΔΗΣ (www.kifidis-orthopedics.gr) ο πιο αναπτυσσόμενος όμιλος στην Ελληνική αγορά για τις ανάγκες της εταιρίας, θα επιλέξει τον κατάλληλο/η Υπάλληλο Τμήματος Διαγωνισμών & Πωλήσεων Νοσοκομείων και Ιδιωτικών Κλινικών    (ΥΤΔ270421/4) με έδρα Αθήνα (Λ. Συγγρού)

Λίγα λόγια για το Group:

Ο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΦΙΔΗΣ δραστηριοποιείται στον Ιατρικό τομέα με 24 διαφορετικά division και είναι από τις πιο αναπτυσσόμενες εταιρίες στην Ελληνική αγορά. Κάθε στέλεχος που προσλαμβάνεται επιδιώκουμε να είναι εξελισσόμενο καθώς οι ανάγκες μεγαλώνουν προκειμένου να μπορεί να μετακινηθεί εντός της εταιρίας σε διαφορετικά τμήματα.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συμμετέχει στην προετοιμασία των Φακέλων συμμετοχής σε Διαγωνισμούς (συγκέντρωση δικαιολογητικών, νομιμοποιητικών εγγράφων, κλπ) σε Δημόσιο και Ιδιωτικό τομέα για Νοσοκομεία, Κλινικές, Οργανισμούς
  • Μελετάει συστηματικά τις Διακηρύξεις & την ισχύουσα Νομοθεσία, αναφορικά με τις διαδικασίες συμμετοχής σε διαγωνισμούς για το Δημόσιο.
  • Τηρεί τις προβλεπόμενες διαδικασίες και προβαίνει σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες, ώστε να διασφαλιστεί η επιτυχής υποβολή συμμετοχής.
  • Γνωρίζει και χειρίζεται σε άριστο βαθμό τα συστήματα – πλατφόρμες των Ηλεκτρονικών Διαγωνισμών.
  • Διασφαλίζει την ορθότητα της διαδικασίας υποβολής και παρακολουθεί την εξέλιξη της.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητή γνώση και εμπειρία σε ομοειδή θέση σε Ιατρικά και Ορθοπεδικά Αναλώσιμα και Εξοπλισμό
  • Πτυχίο ΑΕΙ/TEI ή πανεπιστημίου εξωτερικού
  • Γνώση Αγγλικών απαραίτητη
  • Ευγενική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • ΆριστηγνώσηMS Office (Word, Excel)
  • Γνώση ERP, (επιθυμητό αλλά όχι απαραίτητο)
  • Ικανότητα ομαδικής συνεργασίας
  • Ικανότητα σαφής ενημέρωσης- reporting

Παροχές:

  • Μισθός
  • Ασφάλιση IKA
  • Προοπτική εξέλιξης
  • BonusΑπόδοσης

Αν σας ενδιαφέρει η θέση μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@kifidis-orthopedics.gr.