Η «Ορθοπεδικός Κόσμος Κυφίδης» εταιρεία κατασκευής, εισαγωγής και εμπορίας ορθοπεδικών και ιατρικών ειδών, με πολυετή εμπειρία στο χώρο της στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση της θέσης του Μηχανολόγου Μηχανικού/Μηχανουργού.

Περιγραφή Θέσης/Αρμοδιότητες:

    • Σχεδιασμός εφαρμογής των έργων
    • Προετοιμασία προϋπολογισμών, προσμετρήσεις – επιμετρήσεις
    • Παρακολούθηση λειτουργίας και διενέργεια μετρήσεων
    • Προετοιμασία διαδικασιών συντήρησης
    • Σύνταξη πλήρης μελέτης του μηχανολογικού εξοπλισμού
    • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων κατασκευής των έργων
    • Χειρισμός μηχανημάτων

    Απαραίτητα Προσόντα:

    • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ Μηχανολογικής Κατεύθυνσης
    • Εμπειρία στη χρήση μηχανολογικού εξοπλισμού
    • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
    • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια
    • Αναλυτική σκέψη και γρήγορη εκμάθηση λειτουργίας νέων μηχανημάτων

    ΠΑΡΟΧΕΣ

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    • Ευκαιρίες ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
    • Άμεση πρόσληψη

    Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπιστούν με πλήρη εμπιστευτικότητα.

    Αν σας ενδιαφέρει η θέση μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@kifidis-orthopedics.gr.